DESIGNÉŘI BIO KRBŮ

Arik Levym

ARIK LEVY

Arik Levy se narodil v Tel-Avivu v roce 1963. Ve věku 27 let opustil své grafické studio a přišel do Evropy. V roce 1991 absolvoval Art Center Europe ve Švýcarsku, kde studoval průmyslový design.

Po vítězství v soutěži Seiko Epson Inc, Arik začal svou kariéru jako profesionální designér a účastnil se několika výstav designu v Japonsku. Po návratu do Evropy, Arik představuje své nápady a inovativní koncepty moderního designu po celém světě.

Arik realizuje projekty v průmyslovém, interiérovém a grafickém designu pro evropský a mezinárodní trh. Díky svým technickým dovednostem a tvořivosti pracuje s různými předměty a obory, jako jsou vývoj produktu, světelný design, corporate identity obalů, výstavy, interiéry a scénografie.

Arik Levy spolupracoval také s: Vitra, Desalto,-Ligne Roset, Gaia & Gino, Baccarat, Baleri Italia, Serranlunga, Swedese.

Zde jsou jeho bio krby navržené pro Planika Fires:

fire_coffee.jpg, 3,7kB
Fire Coffee

fire_table.jpg, 4,1kB
Fire table

fire_high.jpg, 3,3kB
Fire high

fire_small.jpg, 3,5kB
Fire small

 

Christophe Pillet

Christophe Pillet

Christophe Pillet se narodil v roce 1959. V roce 1985 absolvoval Akademii výtvarných umění v Nice a v roce 1986 postgraduální studium na Domus Academy v Miláně.

Vlastní agenturu Christophe Pillet založil v roce 1993, pouhé dva roky po jeho prvním projektu v Miláně. Následující rok mu přinesl titul nejlepšího designéra roku 1994.

Pillet pracuje s různými materiály a angažuje se v mnoha oblastech, jako je architektura, interiérový design, design nábytku a výrobků a dokonce i scénografie a umělecký směr. Pracoval také s Philippem Starckem pro více než pět let.

Mezi další značky, se kterými spolupracoval jsou Driade, Capelliniho, Trussardi, Moët et Chandon, Veuve Clicquot, Lacoste, Serralunga

Zde jsou jeho bio krby navržené pro Planika Fires:

groundfloor.jpg, 4,3kB
Groundfloor

jar.jpg, 2,4kB
Jar

 

Serge Atallah

Serge Atallah

Serge Atallah architekt a designér, který absolvoval v oboru architektury v Paříži v roce 1994. Několik let po promoci Atallah otevřel svou kancelář ASE PRODUCT.

ASE shromažďuje odborníky, kteří vynikají v různých oblastech, od návrhu objektů až po stavební projekty. Jsou přesvědčeni, že design je společenský postoj, který vyjadřuje způsob myšlení a vyvolává reakce. Mimo jiné, Serge Atallah spolupracovala s Ligne Roset, Koziol, Norman Kopenhagen. Co se týče architektonických projektů, pracuje s Renaultem, Mc Donald's Francie a Euro Disney Land v Paříži.

Zde je jeho bio krb navržený pro Planika Fires:

bubble.jpg, 3,1kB
Bubble

Fotogalerie biokrbů


fire_coffee3.jpg, 61kB
Bio krb Coffee tables — Fire coffee — designed by ARIK LEVY


floor.jpg, 50kB
Bio krb Coffee table — Groundfloor — designed by Christophe Pillet


bubble3.jpg, 83kB
Bio krb Portable — Bubble — designed by Serge Atallah

Kompletní kolekce krbů v našem katalogu:

Katalog BIO KRBY


Kam dále:Košík: 0 Ks  /  0